България изпрати 42-ма спортисти, състезаващи се в 14 спорта, на Олимпийските игри “Токио 2020”. Тук ще разбереш къде и кога да гледаш нашите участници в Олимпиадата!

Програмата на българските участия на Олимпийските игри “Токио 2020” за последните 2 дни от олимпиадата е:

Събота, 7-ми август:

🎯 Художествена гимнастика ансамбли/ квалификации – 4:00ч. – 6:40ч.

*🎯 Художествена гимнастика Боряна Калейн/ индивидуални финали – 9:20ч. – 12:00ч.

🎯 Бокс Стойка Кръстева 51 кг/финал – 8:00ч. – 8:30ч.

*🎯 Борба Миглена Селишка 50 кг/ репешажи, бронз и финал – 12:45ч. – 16:00ч.

🎯 Лека атлетика Мирела Демирева скок на височина/ финал – 13:35ч. – 15:20ч.

Неделя, 8-ми август:

*🎯 Художествена гимнастика ансамбли/ финали – 4:00ч. – 6:30ч.

Важно: Посочените часове са в българско време. Програмата е предварителна и са възможни промени. В част от спортовете участието до финал е относително спрямо класирането в елиминации и квалификации от предишните дни или сесии – отбелязани са със символ “ * “ пред събитието.

Разбира се, за утре, събота 7-ми август, фокусът на цяла България ще е върху боксовия финал, където Стойка Кръстева ще се бори за златото! Тя не веднъж доказа, че е достоен и трудно преодолим противник и всички усилия й осигуриха медал от Олимпиадата. На сайта на Winbet може да видите, че коефициентът за Стойка е много добър – 3.00.

winbet stoyka krasteva final box-komarbet.com
*Коефициентите подлежат на промени

В последния ден от Олимпийските игри, очакваме Златните момичета да се изправят на финал за медали. Дано преминат успешно и с високи оценки квалификациите в събота. Предложени коефициенти за победа на българския тим в тази дисциплина има достъпни на сайта на Palms Bet.

palms bet hudojestvena gimnastika finali-komarbet.com

Мария Гроздева и плувецът Йосиф Миладинов са знаменосците ни на 32-рото издание на Летните олимпийски игри, с домакин японската столица Токио.

bnt-komarbet.com
Преки излъчвания на Олимпийските игри в каналите на БНТ

Предаванията на живо започват в ранните сутрешни часове в 3:00 ч. като по БНТ 1 ще продължават до около 6:30 ч.

В преки излъчвания или на запис с най-интересните моменти от състезанията, олимпийския ден ще се излъчва по БНТ 3 до 18:00 часа.

БНТ 1 ще посвети следобедната си програма на преки предавания от Токио от 13:00 до 18:00 ч. Естествено, акцент ще са участията на българските спортисти, чийто участия попадат в международния тв сигнал, който БНТ получава.

Освен по БНТ, Олимпиадата ще бъде излъчвана и по каналите на Евроспорт – Евроспорт 1, Евроспорт 2 и Евроспорт 4K.

Част от вълнуващите изживявания, освен наблюдаване на игрите, е и слушането на професионалните коментатори на Евроспорт. Българските коментатори са общо 28. Спортните коментатори и експерти, ще анализират срещите от различните дисциплини, част от програмата на Олимпийските игри.

Ето и програмата от вече изминалите днин от Олимпиадата:

Понеделник, 26-ти юли:

🎯 Бадминтон сестри Стоеви и Линда Зечири  / групови фази – 4:00ч. – 9.30ч. и 12:00ч. – 15.30ч.

*🎯 Тенис на маса Полина Трифонова/ втори и трети кръг –  4:00ч. – 11:45ч.

*🎯  Плуване Любомир Епитропов 100 бруст/ финал – 4:00ч. – 6:40ч.

 👉 Диана Петкова 100 съчетано/ полуфинали 

 👉 К. Лефтеров 100 съчетано/ полуфинали 

*🎯 Бокс Даниел Асенов 52 кг/ 1/16-финали – 5:00ч. – 8:45ч. и 11:00ч. – 14:45ч.

 👉 Станимира Петрова 57 кг/ 1/8-финали

🎯 Джудо Ивелина Илиева 57 кг/ елиминации и четвъртфинал – 05:00ч. – 08:30ч. и от 11:00ч. – 13:50ч.

 👉 Ивелина Илиева 57 кг/ репешажи, полуфинал и финал

🎯 Плуване Антъни Иванов 200 бътерфлай/ серии – 13:00ч. – 15:30ч.

👉 Диана Петкова 200 съчетано/ серии

Вторник, 27-ми юли:

🎯 Бадминтон сестри Стоеви и Линда Зечири  / групови фази – 4:00ч. – 9.30ч. и 12:00ч. – 15.30ч.

*🎯 Тенис на маса Полина Трифонова/ трети кръг и осминафинали –  4:00ч. – 16:30ч.

*🎯  Плуване Антъни Иванов 200 бътерфлай/ полуфинали – 4:00ч. – 6:25ч.

 👉 Диана Петкова 200 съчетано/ полуфинали 

 👉 К. Лефтеров

*🎯 Джудо Ивайло Иванов 81 кг/ елиминации и четвъртфинал – 5:00ч. – 8:30ч.

🎯 Джудо Ивайло Иванов 81 кг/ репешажи, полуфинал и финал – 11:00ч. – 13:50ч.

🎯 Плуване Любомир Епитропов 200 м бруст/ серии – 13:00ч. – 15:30ч.

👉 Йосиф Миладинов – 100 свободен стил/ серии

Четвъртък, 29-ти юли:

*🎯 Спортна стрелба Мария Гроздева и Антоанета Костадинова/ 25 м. пист. прецизна – 3:00ч. – 6:45ч.

*🎯 Бадминтон Линда Зечири/ осминафинал – 3:00ч. – 9:30ч.

🎯 Стрелба Селин Али/ трап квалификации втори ден и финал – 3:00ч. – 10:55ч.

*🎯 Плуване Калоян Лефтеров 200 м гръб/ полуфинал – 5:04ч.

👉 Любомир Епитропов 200 м бруст/ финал – 4:30ч.

👉 Йосиф Миладинов 100 свободен стил/ финали – 5:30ч.

*🎯 Бокс Стойка Кръстева 51 кг/ осминафинали – 7:00ч. – 8:10ч. и 13:00ч. – 14:10ч.

*🎯 Тенис на маса Полина Трифонова/ полуфинали, бронз и финал – 5:00ч. – 17:00ч.

🎯 Бадминтон сестри Стоеви/ четвъртфинал – 11:00ч. – 16:00ч.

*🎯 Плуване Йосиф Миладинов и Антъни Иванов 100 бътерфлай/ серии – 13:00ч. – 15:30ч.

Петък, 30-ти юли:

*🎯 Спортна стрелба – Мария Гроздева и Антоанета Костадинова/ 25 м. финал – 3:00ч. – 8:30ч.

*🎯 Лека атлетика Ина Ефтимова 100 м/ серии – 3:00ч. – 6:30ч.

*🎯 Скок на височина Тихомир Иванов/ квалификации – 5:40ч.

*🎯 Плуване Йосиф Миладинов 100 м. бътърфлай/ полуфинали 4:30ч. – 6:00ч.

🎯 Лека атлетика Габриела Петрова троен скок/ квалификации – 13:00ч. – 15:00ч.

Събота, 31-ви юли:

🎯 Плуване Йосиф Миладинов 100 м. бътърфлай/ финал 4:30ч. – 4:37ч.

🎯 Бокс Даниел Асенов 52 кг/ осминафинали – 11:30ч.

Неделя, 01-ви август:

*🎯 Бокс Стойка Кръстева 51 кг/ четвърт финали – 5:00ч. – 5:30ч. и 11:00ч. – 11:30ч.

Вторник, 3-ти август:

*🎯 Борба Тайбе Юсеин 62 кг/ до четвъртфинал – 5:00ч. – 7:30ч.

👉 Мими Христова 68 кг/ репешажи

👉 Айк Мнацаканян 77 кг/ репешажи

👉 Кирил Милов 97 кг/ репешажи

*🎯 Бокс Станимира Петрова 57 кг/ финал – 5:00ч. -7:40ч. и 11:00ч. – 13:40ч.

👉 Даниел Асенов 52 кг/ четвъртфинали

*🎯 Борба Тайбе Юсеин 62 кг/ полуфинали – 12:15ч. – 16:00ч.

👉 Кирил Милов 97 кг/ мач за бронза и финал

👉 Мими Христова 68 кг/ мач за бронза и финал

👉 Айк Мнацаканян 77 кг/ мач за бронза и финал

*🎯 Вдигане на тежести Христо Христов 109 кг/ финал – 14:00ч. – 16:00ч.

Сряда, 4-ти август:

*🎯 Кану-каяк Станилия Стаменова 200 м кану/ серии и четвъртфинал – 3:30ч. – 6:40ч.

*🎯 Борба Тайбе Юсеин 62 кг/ репешажи – 5:00ч. – 7:30ч.

👉 Георги Вангелов 57 кг свободен стил/до четвъртфинал

👉 Евелина Николова 57 кг/ до четвъртфинал

*🎯 Бокс Стойка Кръстева 51 кг/ полуфинали – 8:00ч. – 8:30ч.

👉 Даниел Асенов 52 кг/ четвъртфинали

*🎯 Борба Тайбе Юсеин 62 кг/ мач за бронза и финал – 12:15ч. – 16:00ч.

👉 Георги Вангелов 57 кг/ полуфинал

👉 Евелина Николова 57 кг/ полуфинал

Четвъртък, 5-ти август:

*🎯 Лека атлетика Мирела Демирева скок на височина/ квалификации – 3:10ч. – 5:20ч.

*🎯 Борба Георги Вангелов 57 кг свободен стил/ репешажи – 5:00ч. – 7:30ч.

👉 Евелина Николова 57 кг/ репешажи

*🎯 Карате Ивет Горанова 55 кг кумите – елиминации, полуфинали и финал – 11:00ч. – 15:40ч.

*🎯 Борба Георги Вангелов 57 кг/ мач за бронза и финал – 12:15ч. – 16:00ч.

👉 Евелина Николова 57 кг/ мач за бронза и финал

Петък, 6-ти август:

🎯 Художествена гимнастика Боряна Калейн и Катрин Тасева/ индивидуални квалификации – 4:20ч. – 7:15ч. и 8:50ч. – 11:45ч.

*🎯 Борба Миглена Селишка 50 кг/ до четвъртфинал – 5:00ч. – 7:30ч.

🎯 Борба Миглена Селишка 50 кг/ полуфинали – 12:15ч. – 16:00ч.

➦ Виж всички актуални бонуси и промоции от Winbet ТУК.

Начало » Дневна програма за българското участие на Олимпиадата “Токио 2020”

ТОП БУКМЕЙКЪРИ 2021
ТОП КАЗИНА 2021
ТОП ПРОГНОЗИ
ПОСЛЕДНИ НОВИНИ